Jedine
</div>
<p>Důvodů můžete mít spoustu. Ale je fajn, že jste odhodlaní udělat ve svém životě změnu. Tou změnou je ZMĚNA K LEPŠÍMU. Měnit životní styl je v současné době velkým trendem. Lidé začínají přemýšlet nad tím, co jí, jaké potraviny nakupují, co a jak správně vařit, aby si to zachovalo to největší množství vitamínů.</p>
<p>To všechno je správně. Zároveň je ale také hodně důležité přidat pohyb. Není to kvůli hubnutí, pokud nechcete hubnout. Je to z toho důvodu, že pohybem rozproudíte krev v těle, nastartujete správné fungování metabolismu, okysličíte si mozek, trénujete dýchání, protáhnete svaly, které se také zpevňují, podporujete správnou funkčnost střev. No, je toho spousta. Je v podstatě jedno, o jaký pohyb půjde. Pokud nemáte nějaké zdravotní omezení, které by některé druhy sportů vylučovalo nebo nějakým způsobem omezovalo.<br />
<img alt=
Dokonce i pouhá procházka je velice blahodárná pro vaše tělo a zdraví. Už jenom příjemný pobyt na čerstvém vzduchu na nás působí dobře. Navíc chůze je nejpřirozenější pohyb člověka, a pokud půjdete svižněji nebo zvolíte cesty do kopce, můžete u toho i příjemně hubnout a zpevňovat tělo. Běžte na procházku jen tak, s kočárkem, můžete využít trekkingové hole, které jsou nyní velice populární, protože vám krásně zapojí i ruce.

Pokud vás cvičení jako takové nebaví, neradi chodíte do fitness centra nebo na spinning a podobné sporty, zahrňte do svého života pohyb jiným způsobem. Do práce choďte pěšky nebo na kole, je-li to možné. Do obchodu se také spíše projděte. Po schodech v paneláku choďte vždy pěšky, výtah je tabu. Častěji doma uklízejte – žehlení, vytírání, vysávání, při tom všem spálíte spoustu kalorií. Pokud máte domeček, naučte se třeba sekat dřevo, jestli to ještě neumíte. To je velice dobrý trénink.
chodící hůlky a rukavice
No a v neposlední řadě můžete překvapit partnera, buďte trochu aktivnější v sexu, i přitom totiž můžete spálit mnoho kalorií a posilujete mnohdy i svaly, o kterých jste ani nevěděli, že je máte.
Důležité je, se pohybu nebát a zapojit ho do svého života. Při dodržování správné životosprávy a pohybu se můžete cítit o několik let mladší.

Rozhýbejte své tělo!
Ohodnoťte příspěvek
ebook-hvezdne-bricho-za-6-tydnu-270x270-1495697956-1496178148-1500994616.jpg