Vytratila se z vašeho intimního života vášeň a  dokonalé uspokojení? Potom je jasné, že potřebujete svůj vztah oživit a přinést do něj osvěžení. Kromě toho, že si můžete zajít na erotické a tantrické masáže, o obnovu svého vztahu není tak těžké postarat se sami. Ztracenou rozkoš najdete v různých erotických pomůckách a není žádná ostuda naučit se je používat jak o samotě, tak v páru.


 milenci ve sprše.jpg


DISKRÉTNÍ E-SHOPY


V nich si dnes lze objednat tolik různých pomůcek, že si budete jen těžko vybírat. Patří k nim také pomůcky pro podporu erekce a pro získání rychlého orgazmu u žen. Dá se říci, že sexuální vyvrcholení je s nimi zaručeno a navíc jejich zaslání je naprosto diskrétní, takové, že nikdo nepozná, co je v balíčku, který k vám právě dorazil.


Tohle všechno si můžete zaplatit, ale nelze si koupit něžné opravdové dotyky druhého člověka. Erotické pomůcky by tedy měly hlavně sloužit k tomu, aby byl obnoven zájem jednoho o druhého tam, kde byl z nějakého důvodu narušen. Když už tedy u vašeho drahého nezabírá ani luxusní erotické prádélko, budete se muset poradit s pomocníky, kteří vaše problémy v sexu dokáží léčit a velmi často i opravdu vyléčit.


vibrátor a kalhotky.jpg 


HRAČKY PRO DOSPĚLÉ JAKO LÉK


Umět si sex užívat, umět si hrát, to je dovednost, která má ovšem svá pravidla. Těžko to dokážeme, trpíme-li některou sexuální dysfunkcí. Muže trápí poruchy erekce a předčasná ejakulace, ženy zase nedostatečná chuť k sexu a neschopnost zažít orgazmus.


To všechno erotické pomůcky dokáží napravit, pokud se nebudeme bát experimentovat a zkoušet nové. V soukromí nám pomohou nejprve dobře prozkoumat reakce svého vlastního těla a ve dvou pak dokonale se uvolnit a dosáhnout s partnerem skutečného tělesného i psychického uspokojení. Někomu možná přijde trochu přitažené za vlasy stavět erotické pomůcky na úroveň léků, ale v sexuologických poradnách by vás o jejich léčebných účincích přesvědčili.