Není to zrovna o tom, že za nás práci odvede někdo jiný, to by bylo super. Pravdou je to, že zkušenosti se stěhováním pracovníci některých půjčoven také mají a mohou snadno poradit, jak nejbezpečněji přepravit věci tak zvaně z bodu A do bodu B. Stěhovat s firmou se vyplatí a to hned z několika prostých důvodů.
červená dodávka.png
– Má zkušenosti a dokáže poradit nebo případně zapůjčit stěhovací materiál, včetně krabic a podobně. Tím nám odpadne zoufalé běhání po obchodech a shánění potřebného produktu.
– Kvalitní půjčovna dodávek upřednostňuje pohodlí zákazníků, tudíž pomůže s nákladem, zapůjčí dodávku i s řidičem, zajistí i množství svého personálu, co vše přestěhuje.
– Pokud je jeden vůz málo, není problém podle domluvy zapojit vozík nebo vyjet třeba i s více nákladními vozy.
– Na domluvě záleží hodně a většinou to ví i majitelé těchto firem, proto se snaží najít nejvhodnější termíny pro své klienty. Stěhují tak i o víkendech, když jsou svátky nebo i v odpoledních nebo večerních hodinách. Zkrátka čas nerozhoduje.
– Stejným způsobem nerozhoduje ani místo, kam se budeme stěhovat, takže nevadí, zda li se bude jednat o malý kilometrový úsek ve stejném městě nebo i do zahraničí, kde se upřednostňuje spíše Slovensko, ale i celá Evropa.
– Pokud jsou volné dodávky, domluva je rychlá a to klidně i v ten samý den, co si ji objednáme, takže zkrátka perfektní servis.
šedá dodávka.jpg

Co by nás mělo zajímat

Převážně to sice každý dopravce má, ale je známo, že opatrnost je matka moudrosti. Je dobré se zeptat, zdali daná firma nám pomůže s montáží a demontáží nábytku a jestli je v ceně také pojištění za věci, které budeme stěhovat. Jedná se hlavně o uzavřené pojištění s příslušnou pojišťovnou, pokud by se něco při stěhování rozbilo. Pokud by dopravce pojištění neměl, tak by bylo lepší se poohlédnout jinde, nikdy totiž nevíte co se při nakládce, samotné jízdě nebo vykládce může přihodit. Se zkušenými řidiči, to ale půjde všechno hravě a nakonec i stěhování si můžeme užít.