Každý z nás touží po domově, který by byl plný pozitivní energie, a který by zároveň přesně vystihoval naši osobnost.  Vytvořit si takovéto bydlení však není nic těžkého.  Postačí pouze přidat několik drobností do vašeho interiéru domova. Právě tyto zdánlivě nepatrné maličkosti vnesou do vašeho bydlení jedinečný styl. Ten styl bydlení, který bude typický právě pro vás a pouze váš. Není vůbec třeba, abyste měli moderní interiér domova, ale abyste se cítili doma dobře. Protože doma se cítíme tam, kde je nám především dobře a kde jsme obklopení věcmi, které máme rádi.
·         Jsou to věci, které jsou pouze naše, které jsou osobité, ale i osobní.
·         Věci, které výrazně vypovídají o našich zálibách, koníčcích, ale hlavně o nás samých, o naší přirozenosti.
zelená místnost

Fantazii se meze nekladou

Nebojme se tedy vybočit z řady a být sví. Pokud se rozhlédneme okolo sebe, jistě si všimneme i méně tradičních věcí. Například staré plechové skříně, kterou odkudsi vyřadili ze skladu.  Každý fanda industriálního stylu by dozajista zajásal. Potom už jen postačí zakoupit brusný papír, štětec a barvu. Za chvíli budeme mít nádhernou industriální skřínku, kterou zaručeně nikdo jiný nemá.
·         Zrovna tak není vůbec na škodu hledat inspiraci i v okolí popelnic. Není třeba se obávat, nebudeme zdaleka první, kdo tam objevuje super nápadité kousky do své domácnosti, a které potom všichni obdivují.
·         Právě na takovýchto místech se dají objevit vyhozené stolky, nebo židle. Mohou se tam však objevit i zcela netradiční předměty. Jejich osobité využití v našem interiéru je už pouze na nás.
·         Pokud se nám příčí hledat nápady v okolí popelnic, můžeme vyrazit na lov například do různých starožitností s nábytkem a dekoracemi, anebo sledovat různé skupiny na Facebooku, které tam nabízejí k prodeji rozličné nepotřebné věci.
vázy na stole

Vlastní styl

Jestliže neholdujeme renovaci nábytku, můžeme si vytvořit svůj vlastní styl v bydlení tím, že zkombinujte různé styly tak, aby se nám náš domov líbil.