Každé tělo je jedinečné, a vyžaduje jedinečný přístup. Ať už se jedná o stravu, nebo třeba pohyb, ne vždy se nám to daří dodržovat, a v takových případech zatoužíme po oblečení, které by skrylo naše nedostatky, a nebo naopak zvýraznilo, či zdokonalilo vzhled našich předností. A ačkoliv muži se musí více snažit, my ženy máme štěstí. Na trhu je totiž spousta druhů funkčního oblečení, které na chvíli vyřeší některé naše problémy.

Pevný zadeček

Tvar a pevnost pozadí je určena více faktory, mezi něž patří geny, věk, způsob stravování a také intenzita cviků posilující hýžďové svaly. Někdy však přes veškerou snahu vypadá zadeček zplihle, povisle, nebo neforemně. A právě za tímto účelem se vyrábí tvarující legíny. Tyto legíny jsou navrženy tak, že mají push up efekt, tudíž pozadí pozvednou, a vytvarují. Pokud si vyberete ty správné, nemusíte se obávat nepohodlí, nebo pocitu staženosti. Například na e-shopu Disstyle naleznete velké množství stylových legín s push up efektem, které jsou kvalitní, pohodlné, a cenově dostupné.

zadek v riflích

Bříško vytahané po porodu

Po porodu chvíli trvá, než se bříško opět dostane do formy, a tak chvíli připomíná slizovou hmotu, nebo rosolovitou želatinu. Bývá rovněž mírně vypouklé, a neforemné. K tomuto účelu byl vyvinut speciální poporodní stahovací pás, který pomůže vašemu bříšku, aby se rychleji vrátilo do původní podoby, aniž by narušil zavinování dělohy, nebo způsobil zdravotní komplikace. Tento pás seženete v lékárnách, nebo jiných zdravotnických prodejnách.

tlusté břicho

Povislá prsa

Ach ta gravitace. Čím větší jsou ženské přednosti v oblasti hrudníku, tím větší mají tendenci klesat dolů, což nepůsobí vždy zrovna hezky. Za tímto účelem se prodávají nejen push-up podprsenky, které prsa krásně nadzvednou, ale i různé pohodlnější varianty tvarujících podprsenek, které nikde netlačí, a dodávají vašim přednostem přirozený tvar. Tyto podprsenky nakoupíte v lepších prodejnách spodního prádla.