Každý dospělý a pracující člověk má poměrně málo času k tomu, aby si dopřál zasloužený odpočinek. Když už se vám však taková možnost naskytne, měli byste si dobře promyslet to, jak naložíte s vaším volným časem. V době, kdy o pokrok a zábavu není nouze, nebude žádným oříškem vymyslet něco, co vás s vašimi přáteli nebo rodinou rozptýlí a pobaví.
Zorganizujte program, ke kterému nebudou mít vaši nejbližší žádné výhrady a vezměte jich na únikovou hru Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/, která je aktuálně velmi oblíbeným zpestřením osobního volna.otisky prstů

Hry mají příběh, který budete muset vyřešit

V místnosti Enigma se můžete připravit na adrenalin, prověření vašich logických schopností a chvíle v doprovodu smíchu. Na výběr budete mít 2 typy her.

  1. Samaravás naláká na záhadu s tajemnou kazetou, která za sebou nechala mnoho mrtvých a vaším úkolem bude zjistit, proč tomu tak je. Pokud je vám tento příběh poněkud známý, nepřekvapí vás, že se jedná o hru na motiv hororového snímku Kruh.
  2. Jestli vás však tento typ záhad děsí, máte ještě jednu možnost, a to zahrát si na agenta při hře Dvojitý agent. Tato hra je na rozdíl od Samary zaměřená na detektivku. Stanete se tedy agentem, který bude muset přijít na to, proč se jeho kolega ztratil a pomocí schovaných kódů v místnosti zjistit, kde to celé začalo.vhs kazeta

Časový limit dodá hře akční charakter

Abyste to nemělo zcela jednoduché, na vyřešení úkolu budete mít pouze několik minut. Nepropadejte však panice, že se vám nepodaří odhalit příčinu záhady ještě předtím, než uplyne. Limit, jakým je 75 minut vám dopřeje prostor k tomu, abyste pracovali společně jako tým a dokázali všem, že dovedete pracovat pod tlakem a zachovat si přitom chladnou hlavu.
Tým hráčů si můžete sestavit ze 2 až 5 lidí. Jelikož se jedná o poměrně náročnou hru na logiku, nejmladšímu hráči by mělo být minimálně 15 let. Tato zábava je tedy vhodná už pro mladou generaci, ale i pro všechny v pokročilém věku, kteří se o hraní her nechtějí ve svém životě nechat připravit.