Raději střílíte bezhlavě po všem, co se kde mihne? Nebo jste perfekcionalista a každý zásah pečlivě zvažujete? Chcete si vyzkoušet střílení nejenom s ovladačem v ruce, ale přímo s reálnou zbraní? Tato zbraň nikomu neublíží, její zásahy jsou úplně bezbolestné, takže si přijít zahrát může opravdu každý včetně představitelek něžného pohlaví. Každý zásah do vesty se počítá. Sestaví se dva týmy v libovolném počtu hráčů například dva proti dvěma nebo pět proti pěti či osm proti osmi nebo jak si to budete přát a můžete začít hrát. Zvítězí tým, který postřílí všechny soupeře. Počítá se zásah do vesty, takže střílejte a užívejte si adrenalin i zábavu.DSC_0201

  1. Kdo zvítězí?

Přeci ten, kdo bude lepší. Zvítězí tým, který přežije alias ten, který bude mít takzvaně „živé členy“. Živí jsou však samozřejmě všichni lidé, ale ti, které někdo trefí do vesty průhledným paprskem, vypadávají ze hry, takže ostatní, kteří zůstanou a jsou z jednoho týmu, vyhrávají.

  1. Kde nás najdete?

Hlavní město Praha je našim střediskem. Přijďte se pobavit, rozhýbat své tělo a užít si parádní střílení, aniž byste domů přišli zmlácení nebo s modřinami.

  1. Pro koho je to vhodné?

Zábava je vhodná pro všechny věkové kategorie, samozřejmě kromě malých dětí. Jinak je Lasergame lazerfunpraha.cz zábava pro celou rodinu, pro přátele, pro kolegy z práce, pro spolužáky ze školy. Každý se může přijít pobavit a odreagovat se.

Střílečka naživo

Hrát naživo je úplně něco jiného než sedět doma před monitorem. Vyzkoušejte si své znalosti a dovednosti v praxi. Umíte se skrýt? Nebo se trefit přímo, i když Vás něco vyleká?DSC_0203
Vybrat si můžete ze dvou arén:

  • Temný labyrint
  • Ruiny legendárních Aztéků

V další fázi je na výběr z dalších typů hry. Existují profily pro začátečníky, středně zkušené i pokročilé hráče, takže opět si můžete vybrat to, co si chcete vyzkoušet. Pak už na sebe dostanete vestu a do rukou zbraň a budete vypuštěni do akce. Kterému týmu se povede vyhrát a porazit soupeře? To je jenom na Vás.