Pro někoho je sport to nejlepší, co ho mohlo v životě potkat. Pro někoho je jen myšlenka na sport odporná a má přímo nechuť ke sportu. Proč to ale tak je?
Na světě žije přes 7 miliard lidí a každý z nás je unikátní. Každý z nás je úplně jiný. Každý z nás má jiné záliby a koníčky. Každý z nás má rád úplně něco jiného. A takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Proto také nejsou všichni příznivci sportu. Samozřejmě nepočítám tu část obyvatel, co bohužel sport provozovat nemohou buď ze zdravotních, nebo jiných důvodů.
Pojďme se tedy podívat, jak by to s tím sportem mohlo nakonec být.
start závodu

Klady a zápory sportu

Tak jako je na světě mnoho lidí, tak je na světě i mnoho sportů, které můžeme provozovat. Každý si už v dnešní době může najít to, co mu nejvíce vyhovuje. Je zde taky dost kladných ale i záporných věcí, které jsou se sportem spojené.
panáček a labyrint
KLADY
+ NAPOMÁHÁ VÁM K LEPŠÍ NÁLADĚ A ODBOURÁVÁNÍ STRESU
+ DÍKY SPORTU MŮŽETE MÍT MNOHEM KVALITNĚJŠÍ SEXUÁLNÍ VÝKONNOST
+UDRŽUJETE SI SVOJÍ KONDICI A FYZICKOU ZDATNOST
+SE SPOJENÍM S VYVÁŽENOU A KVALITNÍ STRAVOU MŮŽETE DOSÁHNOUT VIDITELNÝCH VÝSLEDKŮ
+MŮŽETE SE DOŽÍT VYŠŠÍHO VĚKU
ZÁPORY
-PŘI ŠPATNÉM CVIČENÍ MŮŽETE UBLIŽOVAT SVÉMU ZDRAVÍ A NIČIT SI KLOUBY
-POKUD NEBUDETE REGENEROVAT A ODPOČÍVAT TAK BUDETE VÍCE UNAVENI
-PŘI CVIČENÍ VEČER MŮŽETE MÍT POTÍŽE S USÍNÁNÍM
-JESTLIŽE TO AŽ MOC PŘEHÁNÍTE TAK NAOPAK NEMÁTE CHUŤ NA SEXUÁLNÍ AKTIVITY
lodě z papíru
Každý, kdo sportuje, svým způsobem podstupuje riziko zranění a ublížení si na zdraví. Takovéhle rizika ale nejsou spojena jen se sportem, že? Možná to dost lidí odrazuje od sportování. Každopádně jsou i sporty, kde vám o vaše zdraví až tak nejde. Když se nad tím tak zamyslíte, tak díky sportu můžete poznat nové přátele nebo jen udržovat kontakt se svými stávajícími přáteli a mít to jako druh zábavy, při které uděláte hodně pro svoje zdraví, ale i psychiku. Nikdy není pozdě na to začít. I kdybyste měli jen chodit na delší procházky se svým psem. Každý krok vpřed je krok k něčemu lepšímu. SPORTUJTE PRO SVOJE LEPŠÍ JÁ A LEPŠÍ ZÍTŘKY.