Granátové jablko – přírodní viagra

Že má změna stravy účinky přímo blahodárné na civilizační neduhy, kam bezesporu patří i poruchy erekce, není třeba dlouze popisovat. Zázračný prostředek, přitom chutný, výživný, přímo nabitý zdravím. Konzumace granátových jablek funguje jako prevence před kardiovaskulárními chorobami a v těle se zvyšuje potřebná hodnota oxidu dusnatého. Je to ovoce plné enzymů a vitaminu C a byl potvrzen pozitivní vliv na zlepšení průtoku krve, regulaci krevního tlaku a snížení plaku na stěnách arterií až o třicet procent! Dopřejte si něco chutného a zároveň zdravého, tedy čerstvé plody, nikoliv extrakt z pochybných zdrojů.
řepa červená

Červená řepa

Víceúčelový čistič a vyživovač – tak by se dala nazývat tato zázračná zelenina. Pravidelnou konzumací červené řepy nemůžete nic pokazit. Nejlepší je čerstvá, nebo ve formě čerstvé vylisované či odstředěné šťávy. Červená řepa obsahuje betain, který stabilizuje koncentraci kyseliny solné v žaludku, řepa snižuje hladinu estrogenu a naopak zvyšuje potřebný testosteron. Svým značným obsahem nitrátů podporuje vznik oxidu dusnatého pro erektibilní funkci. Laboratorní testy potvrdily po vypití sklenky šťávy významné navýšení cyklického guanosinmonofosfátu, což je látka k dosažení erekce naprosto zásadní.
ořechy a buráky

Vlašské ořechy

Vlašské ořechy jsou natolik cennou potravinou, že je možné nazývat je superpotravinou. Obsahují komplex vitamínu B, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6 ve vyváženém poměru, jsou bohaté na bílkoviny a mimo jiné i na L-arginin, což je aminokyselina, která v těle tvoří onen potřebný oxid dusnatý. Přitom stačí konzumace jen šesti ořechů denně. Podobné zázraky dokážou i lískové ořechy nebo mandle.
krása nahoty

Raw kakao

Ale pozor! Musí to být syrové, nepražené kakao, které ještě obsahuje antioxidanty, bioflavonoidy a potřebné enzymy. Raw kakao konzumujte zpočátku jen v omezeném množství, aby si na něj tělo zvyklo. Laboratorní studie se zabývala jeho vlivem na zdraví člověka a dospěla k zajímavému výsledku: Kakaový raw prášek významně snižuje systolický tlak, rozšiřuje cévy a zlepšuje průtok krve, což je pro erekci klíčové. Kvalitní RAW kakao objevíte v prodejnách zdravé výživy, nebo v jejich e-shopech.