Typickým důvodem, proč si lidé sjednávají úvěr, je potřeba peněz na bydlení. Ovšem i jiné věci jsou v životě důležité, i když to tak někomu nemusí připadat. Takže pokud se třeba blíží Vánoce, tak to nejdůležitější, na co zrovna myslíte, je sehnat dost peněz na dárky pro vaše blízké. Na jednu stranu se sice říká, že na dárcích Vánoce nestojí, ale vysvětlete takovou věc malým dětem. Mnoho rodičů tak intenzivně pátrá po šanci získat potřebné finanční prostředky na bohatého Ježíška.
Najít půjčku, na kterou by bylo možné bez potíží napasovat podobný účel úvěru, není zdaleka snadné. Navíc je dost pravděpodobné, že ani vy se s takovým účelem půjčky nechcete nikomu svěřovat. Takže tou nejlepší volbou pro vás, jakou máte doslova na dosah ruky, je nebankovní americká hypotéka!

zisk

To zásadní je, že americká hypotéka je bezúčelová, takže můžete mít tolik peněz, kolik potřebujete, aniž byste museli dokládat, k čemu je využijete. Nikdo se vás nebude ptát, jak je chcete použít, vy to nebudete muset nikde zdůvodňovat, ani ničím dokládat. A to je velká věc, neboť vám to výrazně usnadní život, ať už pomýšlíte na nákup dárků anebo na cokoli jiného.
Do kategorie „cokoli jiného“ můžete zařadit všechno ostatní od cesty kolem světa až po vyplacení exekutora. Takže americká hypotéka vám umožní třeba i zbavit se vaší noční můry v podobě dluhů.

strom peněz

Každopádně, aby tomu tak bylo, musíte splnit dvě hlavní podmínky:
První podmínkou je, že prokážete, že máte dostatečně vysoké příjmy, abyste mohli bez potíží hradit měsíční splátky i s úroky.
Druhou podmínkou je, že budete za úvěr ručit vhodnou nemovitostí. Nezáleží na tom, po jaké konkrétní nemovitosti sáhnete, ať už to bude rodinný dům, firemní výrobní areál, garáž, pozemek či družstevní byt. Záleží především na hodnotě takové nemovitosti, která určuje, jak vysokou částku si na úvěr můžete půjčit.