Jsou jedinečné, neokoukatelné. Tímto šperkem nikdy nelze urazit ženu či dívku. Náramky z korálků se právem těší popularitě a stávají se téměř již evegreenem. Mnohé náramky díky použitým korálkům a kamínkům vdechnou duchovní význam. Náleží mezi stylový doplněk, který je vhodný pro každou příležitost, ať už do společnosti, práce či pro volný čas. Podtrhnou kouzlo osobnosti.
 
 barevné korálky
Význam korálkových náramků
 
Všem je známo, že se jedná o módní doplněk, stylový trend. Ale podstata dosahuje hlubšího významu mající spirituální podtext. Konkrétně se jedná o náramky shamballa či Buddha náramky. Majitelé těchto náramků či ti, co obdarovávají své nejbližší tímto šperkem věří jejich magii a síle. Zkrátka někdo je nosí díky kráse a jiní naopak právě kvůli duchovní symbolice. Posláním náramku je pomoci Vaší vnitřní pouti a též umocnit meditaci. Nutno podotknout že u těchto náramků hraje podstatnou roli i daná barva, neboť každá barva má specifický význam.
 korálkové náramky
 
Unikátnost i unisex náramků
 
Pro někoho jsou dokonce jakýmsi talismanem pro štěstí, pro jiné plní poslání amuletu apod. Náramky zvýrazní Vaši osobnost. K dostání jsou různé varianty ohledně provedení. Jedná se o šperk navozující pozitivní energii, optimismus – především při volbě pestrých a jasných barev, vzbuzují zkrátka pocit štěstí. Taktéž symbolizují soulad, sílu, lásku i víru. Jsou výjimečné originalitou.
 korálkový náramek
 
Pozitivum možnosti výroby home-made
 
Buďte majitelkou nejoriginálnějšího kousku náramku či obdarujte náramkem ve znamení jedinečnosti. Náramek z korálků lze si i vyrobit. K dostání jsou jak paměťové drátky či gumičky speciálně určené pro výrobu šperků. Rovněž k zakoupení je nepřeberný výběr korálků co do velikosti, tvaru, barev apod. Buďte in a okouzlete náramkem vlastní výroby. Zároveň si můžete i užít zábavnou činnost a třeba zapojit do výroby i kamarádku či své ratolesti. O prázdninách to jistě ocení a dodá na pocitu důležitosti. Vyrábět můžete za každého počasí, ať už doma či venku.
 
Vivat náramkům a korálkům!