Kytice nikdy neurazí. Možná jsou ženy, které tvrdí, že je na to vůbec neužije, ale ve skutečnosti to říkají ženy nešťastné, které si kyticí nikdy nikdo nehýčkal. Každá žena, která dostane velkou kytici, ví, o čem je řeč. Kyticí řeknete více než záplavou slov. A teď si představte, že intenzitu tohoto prožitku můžete umocnit tím, že kytici necháte poslat své milované třeba do zaměstnání. Její kolegyně budou blednout závistí a kolegové si posypou hlavu popelem. Nemluvě o tom, že to pro Vás bude velmi pohodlné, protože květiny objednáte prostě online .
kytice růží
Jediné co byste měl vymyslet, je text na kartičku, která se ke kytici přikládá. Hlavně nikdy nezapomeňte napsat jméno, aby nedošlo k nějakému nešťastnému nedorozumění.
Samozřejmě služby online květinářství můžete využívat i v mnoha jiných případech než jen tehdy, kdy chcete říct své milované, že ji milujete. Ostatně tuto službu mohou využívat také ženy.

Situace, kdy je květinová dovážka úžasná
· Nemoc blízké osoby– pokud chcete potěšit blízkou osobu, objednejte jí nějakou krásnou, barevnou kytici s přáním brzkého uzdravení.
· Kulturní premiéra– měl Váš oblíbený umělec premiéru divadla nebo vernisáž? Je zcela běžné, že fanoušci posílají svým oblíbeným umělcům květiny.
· Poděkování– máte obchodní partnerku, která s Vámi uzavřela lukrativní obchod, rozhodně to neberte jako samozřejmost a poděkujte, toto je jedinečná možnost (u mužů je vhodné poslat místo kytice exkluzivní láhev alkoholu).
míchaná květina
· Narozeniny– nevyjde Vám jít popřát blízkému člověku (třeba sestře, mamince) v den narozenin? Bydlíte příliš daleko? Toto je rozhodně jedna z jedinečných možností, jak to vyřešit bez ztráty kytičky.
Situací bychom samozřejmě mohli najít mnohem více. Každopádně možnost objednat kytici online a nechat jí poslat osobě blízké je naprosto úžasná a jedinečná služba.