Hypotéka na družstevní byt? Ano nebo ne? Toť otázka. Pořízení nemovitosti je jedna z možností, jak investovat. Řekla bych, že se zlatem se jedná o nejčastější způsob investování u všech generací, hlavně u těch starších. Je to jistota a není zde takové riziko jako například u akcií, dluhopisů atd. Peníze si tímto způsobem uložíte a víte, že nebudou ztrácet na hodnotě. Co se týče náročností, byt je určitě méně náročný na údržbu než dům. Pokud jste časově vytížený člověk, byt je pro nás vhodnější volba než dům. Nemusíte se starat například o tak oblíbenou činnost jako je například sekání zahrady.

Peníze EURA

Někdo koupi nemovitostí využívá, jak už jsem psala výše čistě na uložení peněz. S tím, že v bytě nebude bydlet, ale pronájme ho. Tím si do nemovitosti uloží peníze, a ještě vydělá nějaké koruny z pronájmu. Každý měsíc mít pasivní příjem 5 000 Kč a třeba i výš není špatné no ne? Jiný si zas pořídí nemovitost, aby v ní bydlet a neplatil celý život nájem někomu cizímu a defacto z těch peněz nic neměl. Jelikož se nejedná o nejlevnější investici, spousta lidí si na koupi nemovitostí bere hypotéku. Nebankovní hypotéka poskytuje společnost fahd.cz. Pokud si tedy nechcete žádat o hypotéku v bance, neváhejte se obrátit na tuto makléřskou společnost.

Nemovitost

Říkáte si, k čemu je ještě pořízení nemovitostí fajn? Nikdy nevíme, ale každý z nás se někdy může dostat do finanční tísně. Nedej bože, kdyby se tak stalo, byt můžete prodat. Další důvod může být ten, že lidé zde na tomto světě chtějí po sobě něco zanechat, a právě nejčastěji to bývá nemovitost, ať už byt, dům či chatu. Závěrem bych chtěla tedy zdůraznit, pokud budete zvažovat nad hypotékou, jděte do toho. Budete platit podobné peníze jako kdybyste platili podnájem realitce, akorát s markantním rozdílem a to tím, že peníze realitce dáváte za podnájem a vlastně nic jiného z toho nemáte, kdežto u hypotéky nemovitost bude vaše.